Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Virtualus susitikimas su Lietuvos Respublikos garbės konsulais Kanadoje

Sukurta 2021.02.26 / Atnaujinta 2021.02.26 22:00
  Virtualus susitikimas su Lietuvos Respublikos garbės konsulais Kanadoje

  Vasario 25 d. įvyko kasmetinis ambasados organizuotas susitikimas su Lietuvos Respublikos garbės konsulais Kanadoje (Britų Kolumbijos, Albertos, Ontarijo ir Kvebeko provincijose).

  Susitikimo metu aptarta garbės konsulų veikla 2020 metais – nepaisant pandemijos, garbės konsulai pagal galimybes dalyvavo bendruose projektuose (virtualiai), įsitraukė į Ambasados ir bendruomenės vykdomas iniciatyvas. 2020 metų pradžioje sėkmingai įvyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui skirti renginiai Toronte ir Monrealyje.

  Tikimasi, kad pasibaigus ribojimams, ambasada su garbės konsulais galės atnaujinti veiklas visoje Kanadoje. Susitikimo dalyviai aptarė veiklos planus 2021 metams, sąveiką su lietuvių bendruomenės organizacijomis provincijose, ekonominio bendradarbiavimo stiprinimą provincijų lygmeniu, konsulinius klausimus. Sutarta virtualius susitikimus organizuoti kartą per ketvirtį.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  20210428 LT-ON-Ministers.png

  2021 m. balandžio 28 dieną įvyko Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės susitikimas su Kanados Ontarijo provincijos Ekonomikos ir prekybos ministru Victor Fedeli. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos generalinis garbės konsulas Toronte Paulius Kuras, viceministrė Jovita Neliupšienė, Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje atstovai.

  Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata