Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
litfood.png

Kanada – ypač patraukli Šiaurės Amerikos rinka, turinti stabilią politinę, ekonominę ir verslo aplinką. O kokios galimybės joje laukia Lietuvos maisto produktų ir gėrimų eksportuotojų?

Gegužės 5 d. visus, norinčius daugiau sužinoti apie žengimą į Kanados rinką, kviečiame į nemokamą nuotolinį seminarą.

Ekonominiai santykiai »
20210428 LT-ON-Ministers.png

2021 m. balandžio 28 dieną įvyko Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės susitikimas su Kanados Ontarijo provincijos Ekonomikos ir prekybos ministru Victor Fedeli. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos generalinis garbės konsulas Toronte Paulius Kuras, viceministrė Jovita Neliupšienė, Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje atstovai.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
virtual meeting.png

2021 m. kovo 9 dieną įvyko pirmasis Kanados Parlamento Kanados-Šiaurės ir Baltijos valstybių draugystės grupės ir Lietuvos Respublikos Seimo Kanados-Lietuvos draugystės grupės susitikimas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
kanada.png

2020 m. gruodžio 9 d. kviečiame į internetinį seminarą „Eksporto galimybės Kanadoje: praktiniai patarimai maisto ir gėrimų pramonės įmonėms“, kurį organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje bei įmonių „Pace Law Corporation“, „Pace Global Advantage“ ir „Food and Bev Consultants“ ekspertais.

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Kanadoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata